Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
    
Przemysł
Wydarzenia
Informacje
Promocje
XIII Rajd Weteranów Szas Po Ziemi Mogileńskiej
2017-05-16
W ostatni weekend do Mogilna po raz XIII-sty zjechali się miłośnicy zabytkowej motoryzacji.

Zmiany dla klientów z Zielonej Góry
2017-03-31
Informujemy, że od 3 kwietnia 2017 w związku reorganizacją logistyczno-sprzedażową naszego oddziału w Zielonej Górze, wszystkie dostawy będą realizowane z magazynu w Baranowie lub Gorzowie Wlkp.
Za utrudnienia przepraszamy.


Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy naszego Kolegę i Współpracownika Piotra Smolicza
2017-03-06
Pogrzeb odbędzie się dnia 09.03.2017r. we Wschowie. Msza Żałobna w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym o godz.13.00.

Lepsza strona Jan Pro
2017-03-03
Zachęcamy do odwiedzenia odmienionej strony Jan Pro: www.janpro.pl. Znajdziesz tam produkty dla warsztatu, myjni i domu podzielone na kategorie: mycie pojazdów, mycie posadzek, smary, pasty BHP, środki specjalistyczne.


Nowa strona MaxMaster
2016-11-18
Zobacz naszą nową, odmienioną stronę marki MaxMaster: www.maxmaster.pl
Znajdziesz na niej wszystkie produkty MaxMaster i wiele ciekawostek.


Rusza Konkurs MaxMaster Rozdaje Nagrody
2016-11-09
Uwaga! Już dzisiaj rusza konkurs dla Klientów "MaxMaster Rozdaje Nagrody". Szczegóły na www.maxmaster.pl/konkurs
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.